Prosimy czekać...

Continue shopping
View cart & checkout
Continue shopping
View cart & checkout

Dystrybucja

Meble Visby na terenie Polski sprzedajemy przede wszystkim poprzez Internet w naszych własnych sklepach internetowych:  

Dzięki temu rozwiązaniu unikamy pośredników, a tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom bardzo dobre ceny. 

Meble Visby można również obejrzeć i zakupić w naszym firmowym showroom-ie w Kobyłce koło Warszawy, przy ulicy Węgierskiej 2. Godziny pracy naszego sklepu stacjonarnego to 8-18 w dni robocze oraz 10-14 w soboty. Na miejscu posiadamy znaczną ekspozycję mebli Visby oraz doradzamy naszym Klientom w wyborze kolorów drewna i modeli materacy. 

Nasze produkty są również dostępne za granicą – w Czechach, na Słowacji, Litwie, Łotwie oraz Węgrzech. Nieustannie pozyskujemy nowych odbiorców w kolejnych krajach.

Za transport mebli odpowiedzialne są wyspecjalizowane firmy kurierskie. Mniejsze meble (łóżka niskie, łóżka wysokie, komody, szafki nocne) wysyłamy w doskonale zabezpieczonych paczkach. Meble duże (łóżka ze skrzynią na pościel, łóżka z szufladami, komplety sypialniane) wysyłamy na paletach. Przez wszystkie lata działalności naszej firmy wypracowaliśmy doskonałe procedury logistyczne. Dzięki temu cieszymy się znikomą ilością uszkodzeń transportowych naszych przesyłek.