Kupno bezpośrednio w fabryce

Visby.com.pl  – meble do sypialni bezpośrednio od producenta

 

Szukasz mebli do sypialni? Zastanawiasz się, które będą dla Ciebie najlepsze? Dobrym rozwiązaniem jest kupno ich bezpośrednio u producenta. Wiąże się z tym wiele korzyści.

 

Visby.com.pl to sklep internetowy producenta drewnianych mebli do sypialni. Kupując je w tym właśnie miejscu zaoszczędzą Państwo nie tylko pieniądze, ale również cenny czas.  Nasze wieloletnie, nie tylko w produkcji mebli, ale również w ich sprzedaży przez Internet, zapewni Państwu udany i bezproblemowy zakup.

 

Oto korzyści, jakie wynikają z zakupu mebli bezpośrednio u producenta.

 

  1. Pewne źródło zakupu. Kupując meble w sklepie visby.com.pl kupujcie Państwo je bezpośrednio u producenta. Dzięki temu macie Państwo łatwy i szybki kontakt bezpośrednio z wykonawcą mebli. Omijani są pośrednicy, dzięki czemu skraca się również czas ich dostępności.
  2. Omijanie pośredników, tańszy zakup. Zakup mebli bezpośrednio w sklepie visby.com.pl pozwala wyeliminować pośredników, a tym samym uzyskać niższą cenę.  
  3. Pełna oferta mebli. Kupując meble w sklepie visby.com.pl gwarantujemy Państwu dostęp do pełnej oferty dostępnych produktów oraz aktualnych informacji dotyczących ich dostępności. Ponadto dokładamy wszelkiej staranności, aby każdy mebel był jak najlepiej opisany i zaprezentowany, a na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące parametrów technicznych jak i ich modyfikacji odpowiadamy najszybciej, jak to jest tylko możliwe.
  4. Najlepsza cena; możliwość jej negocjacji. Decydując się na zakup mebli na visby.com.pl możecie liczyć Państwo na najbardziej atrakcyjną cenę, którą można również negocjować w przypadku zakupu większej ilości mebli.
  5. Możliwość dokonywania przeróbek według życzenia Klientów.  Doskonale wiemy, że zaprojektowane przez nas meble nie zawsze muszą odpowiadać Państwa indywidualnym potrzebom. Kupując meble bezpośrednio w naszym sklepie internetowym macie Państwo nie tylko mają Państwo większą możliwość wykonywania przeróbek, ale przede wszystkim nie ma możliwości aby doszło do nie zrozumienia próśb. Wszystko ustalane jest bezpośrednio z producentem, do minimum ograniczona jest więc ilość osób, które pośredniczą w przekazywaniu informacji.
  6. Rzetelna obsługa Klienta. Kupno mebli bezpośrednio u producenta macie Państwo rzetelne źródło informacji na ich temat. W końcu nikt tak dobrze nie zna swego produktu. Bezpośredni kontakt z Klientem pozwala nam na jak najlepsze poznanie jego potrzeb, oczekiwań i gustów co pozwala na jak najlepszą realizację zamówienia i szybką reakcję na zmianę upodobań.
  7. Szybka obsługa reklamacji. Producentowi zależy na jak najlepszej obsłudze klienta, aby mebel wyjechał do niego najlepszej jakości.
  8. Wygodne i szybkie sposoby płatności. Wygodne zakupy i bezpieczeństwo transakcji internetowych są dla nas bardzo ważne, dlatego oferujemy Państwu sprawdzone i bezpieczne sposoby płatności za dokonane zakupy.
  9. 8 - letnia gwarancja na każdy kupiony na visby.com.pl produkt. Meble Visby produkujemy z najwyższej jakości drewna, a powstające w naszej fabryce konstrukcje mebli są solidnie  wykonane, dzięki czemu jesteśmy pewni co do ich wysokiej jakości. Dlatego nie obawiamy się udzielania gwarancji dłuższej niż wynika to uwarunkowań prawnych (ustawowo wynosi ona 2 lata).
  10. 9-letnia tradycja w produkcji mebli.