O nas

Visby to zespół stosunkowo młodych ludzi, choć średnia wieku w naszej firmie co raz częściej przekracza 30 lat. Po pracy interesujemy się nie tylko designem, ale również kulturą, podróżami, sportem i motoryzacją. W naszej firmie mamy dwóch zapalonych motocyklistów   lektorkę języka czeskiego, blogerkę modową, wykwalifikowanych stolarzy, dzielne mamy i wiele innych ciekawych osobowości. Tak różne zestawienie charakterów i pasji sprawia, że nasze nowe działania konsultowane są na wielu różnych płaszczyznach. Dzięki temu, wcale się nie chwaląc, wiele rzeczy wychodzi nam naprawdę dobrze!

W Visby dużą uwagę przywiązujemy do najwyższej jakości obsługi Klienta. Mamy w tym temacie staroświeckie podejście. Nasz sukces mierzymy głównie zadowoleniem Klienta - musi być pewny, że kupił produkt wysokiej jakości, ale również został profesonalnie obsłużony.  Za obsługę Klienta w sklepie Visby.com.pl odpowiadają dwie osoby:

.

.

Mariola Kacprzak

Doskonale zna wszystkie produkty Visby, jak również wszystkie kwestie logistyczne związane z ich produkcją jak i dostawą do Klienta. Wszystkie zmiany w ofercie są z nią szczegółowo konsultowane, ponieważ dzięki częstemu i bezpośredniemu kontaktowi z Klientami do niej trafiają wszystkie pytania, prośby, uwagi. Pani Mariola, oprócz kompleksowej obsługi Klienta, odpowiedzialna jest również za wysyłkę mebli oraz kontakt z przewoźnikami.

Pracuje w dni robocze w godzinach od 8 do 16.

Kontakt: [email protected], tel.: 531935787


.

 Ania1

.

Anna Borowska

Jest współpracownikiem z najdłuższym stażem pracy i jednocześnie współzałożycielką i współwłaścicielką marki Visby. Praca w obsłudze Klienta jest jej pasją. Lubi doradzać w kwestii wyboru łóżek, materacy i ogromną radość sprawia jej zadowolenie Klienta z dokonanego wyboru. Doskonale zna asortyment Visby. 

Pracuje w dni robocze od godz. 8 do 16. W soboty pracuje w naszym sklepie w Kobyłce w godzinach od 10 do 14.

Kontakt: [email protected], tel. 795000949