Prosimy czekać...

Continue shopping
View cart & checkout
Continue shopping
View cart & checkout

Materac Visby Karlskrona

Szacowany termin wysyłki: Produkt dostępny jest w ciągu 10 dni roboczych

Koszty dostawy 80  zł przedpłata

110 zł pobranie

* wymagane pola

879,00 zł

Dostępność: W magazynie

879,00 zł

Informacje techniczne

Wysokość całkowita18 cm
Rodzaj materacaobustronnie twardy
Czy materac posiada pokrowiec w komplecieTak
Okres gwarancji2 lata

Szczegóły

Główny skład materaca.

Tkanina pikowana owatą 200 g/m2

Wełna owcza 300 g/m2 1 cm

Pianka wysokoelastyczna T-30 2 cm

Filc 500 g/m2 0,5 cm + siatka wzmacniająca

Formatka kieszeniowa 7-strefowa, drut 1,8 / 2 mm 12 cm

Mata kokosowa 1 cm

Filc 500 g/m2 0,5 cm + siatka wzmacniająca

Pianka wysokoelastyczna T-30 1 cm

Tkanina pikowana owatą 200 g/m2

Materac obustronnie twardy.

Kieszeniowy, dwustronny materac posiadający 7 stref twardości, które idealnie podpierają całe ciało. Warstwy filcu i grubej wełny owczej sprawiają, że materac doskonale nadaje się na każdą porę roku. Dzięki zastosowanej macie kokosowej Karlskrona „oddycha”, co znakomicie przekłada się na cyrkulację powietrza i świeżość materaca. Kompozycja powyższych składników pozwala stwierdzić, że jest to bardzo dobry materac nie tylko dla alergików.

Budowa materaca.

Pianka T-30 o gęstości 30 kg/m3, kraj produkcji - Polska. Bardzo ważnym jej parametrem jest gęstość T-30. To ona odpowiada za sprężystość i trwałość pianki. Dla porównania standardem stosowanym w tanich materacach jest T-20 lub nawet T-18.

Wełna owcza utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania 45% wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu. Kiedy materac jest nieużywany, materac odparowuje.

Mata kokosowa kraj produkcji Słowenia. Surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosa związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć.

Formatka kieszeniowa 7-strefowa, drut 1,8 mm i 2 mm, kraj produkcji – Niemcy. Zastosowany typ sprężyn charakteryzuje się tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, i naciągnięta na ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich może pracować niezależnie od innych. Eliminuje to efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni, co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny bonnellowej. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby, wiercenie i obracanie się jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie się osoby lżejszej na osobę cięższą. Z uwagi na to, że ciało człowieka możemy podzielić na 7 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia, użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób, aby stworzyć 7 stref materaca zmiennej twardości. Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz siedmiostrefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu. Materac idealne dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu. To pozwala efektywnie wypoczywać.

Tak kompleksowej obsługi jeszcze nie było!

  • Nie boimy się o trwałość. Na wszystkie materace udzielamy aż 2-letniej gwarancji.
  • Prosto do domu. Materace dostarczamy pod same drzwi na terenie całej Polski.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

SKORZYSTAJ Z PORADY NASZYCH EXPERTÓW

TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA:

Obsługa Klienta w sklepie w Sulejówku

+48 531 935 787

SKLEP STANCJONARNY

Onemarket.pl
ul.Węgierska 2 05-230 Kobyłka
Czynny pn-pt: 8-18
Sobota: 10-14