Meble pod wymiar

Potrzebujesz większego łóżka niż standardowe? Nie ma problemu! Na Visby.com.pl zamówisz meble dopasowane do Twoich potrzeb.

Na życzenie Klienta wykonujemy przeróbki mebli, które dostępne są w sprzedaży na visby.com.pl. Jesteśmy producentem mebli, dlatego wszelkiego rodzaju przeróbki nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy więc w stanie wykonać większość przeróbek oraz mebli na indywidualne zamówienie, mebli które spełnią wszystkie wymagania Klienta.

Jeśli więc w ofercie mebli visby.com.pl nie znaleźli Państwo modeli mebli, których wymiary nie do końca spełniają Państwa oczekiwania, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz doradzimy najlepsze rozwiązania.

Co można zmienić w typowych meblach?

Możliwości zmian są nieograniczone i uzależnione od indywidualnych potrzeb Klienta. Oferowane przez nas meble mogą mieć np.

- zmienione wymiary mebli, dopasowane do indywidualnych potrzeb

- zmieniony kształt

- pomalowane lub polakierowane na inny kolor, niż te oferowane w standardowym wzorniku kolorów

- więcej lub mniej szuflad niż w wersji standardowej

Oczywiście to jedynie przykłady zmian, jakie możemy wykonać w produkowanych przez nas meblach. Ich zakres jest praktycznie nieograniczony.

Oprócz możliwości dokonania zmian w standardowo produkowanych przez nas meblach, możecie Państwo zlecić nam również wykonanie mebli według własnego projektu.

Wszelkie zmiany w meblach oraz meble na indywidualne zamówienie wymagają indywidualnej wyceny. Realizujemy je w terminie do 6 tygodni. Co ważne, meble przerobione lub wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.