Firmy z którymi stale współpracujemy

sklodowscy.pl

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy dostarcza kompleksową usługę wsparcia dla biznesu. Klienci mogą więc skorzystać z doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego i finansowego oraz optymalizacji procesów zarządzania. Kancelaria przejmuje pełną odpowiedzialność za powierzone jej sprawy rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe, oraz reprezentuje Klientów przed odpowiednimi instytucjami. Wypracowany model współpracy pozwala Klientom rozwijać biznes bez obciążeń związanych z załatwianiem bieżących spraw administracyjnych i urzędowych. Kancelaria Podatkowa Skłodowscy w swojej działalności wykorzystuje nowoczesne technologie informatyczne. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami z tej dziedziny, cała platforma informatyczna wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych i systemu zapewnienia ciągłości działania. Elektroniczny system obiegu dokumentów, pozwala na ich szczegółową analizę i zarządzanie jakością usług Kancelarii. Najnowsze rozwiązania informatyczne, z których korzysta Kancelaria dostępne są także dla naszych Klientów.

.

onemarket.pl

ONEmarket.pl to niezwykły sklep, w którym znajdziesz wszelkie elementy wyposażenia domu - od podstawowych mebli, jak łóżko, szafa, czy stół - poprzez różnorodne komody, fotele i pufy - na dekoracjach i nietypowych gadżetach skończywszy. Ofertę onemarket.pl stanowią produkty pochodzące od małych i średnich firm z całego świata, które wytwarzają produkty wyjątkowe, inspirujące i po prostu piękne za przystępną cenę. Główną ideą założenia sklepu było zgromadzenie szerokiej oferty produktów z różnych kategorii w jednym miejscu. W związku z tym sklep otrzymał nazwę „Onemarket.pl”.

.

fattyy.pl

Fatty.pl to marka producenta wyjątkowych mebli i artykułów z kategorii wyposażenia wnętrz. Oferta firmy to wypełniona granulatem siedziska, fotele, pufy. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że każdy może dopasować zakupiony przez siebie mebel do własnych potrzeb – dzięki milionom styropianowych kuleczek każdy może znaleźć idealne ułożenie. 

.

grupachrobry.pl - właściciel marki visby

Spółka Grupa Chrobry jest właścicielem kilku marek meblowych – Visby, Fatty oraz sklepu internetowego z wyposażeniem wnętrz onemarket.pl. Specjalnością firmy są wysokiej jakości, nowoczesne meble. Firma je projektuje, produkuje, i sprzedaje. Oferta  sięga o wiele dalej - dbając o wygodne zakupy, prezentujemy także szeroki wybór produktów wyposażenia wnętrz. Obok rozwijania własnych kolekcji, współpracujemy również z firmami zewnętrznymi, dobierając atrakcyjne produkty i sprzedając wraz z własnymi w naszej sieci dystrybucji. Grupa Chrobry Sp. z o.o. istnieje od 2010 roku, choć na rynku produktów meblowych działa znacznie dłużej. Jej wieloletnie doświadczenie prowadzi ją ku kolejnym etapom rozwoju i pozwala poznawać coraz nowsze sektory wymagającej branży.

.

laboratoriumartystyczne.pl

Agencja multimedialna zajmująca się projektowaniem stron internetowych, materiałów marketingowych i wszelkiego rodzaju grafik.

.

DBSCHENKER

Schenker Sp. z o.o. To firma, która oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej. Operator logistyczny Schenker Sp. z o.o. zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Zatrudnia ok. 2000 pracowników. Prowadzi projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki sieci połączeń lądowych (drogowych i kolejowych), lotniczych i oceanicznych oraz logistyce magazynowej, towary klientów sprawnie trafiają na światowe i europejskie rynki. Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

.

GLS GROUP

GLS Group to jeden z wiodących dostawców usług kurierskich w Polsce. Gwarantuje dostawę paczek na terenie Polski już w następnym dniu roboczym, a w Europie w czasie od 48 do 96 godzin. GLS Group oferuje również średzenie nadanych przesyłek oraz gwarantuje niski odsetek uszkodzeń oraz atrakcyjny stosunej ceny do jakości.

.

payu.pl

payu.pl to lider płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach. Firma oferuje ponad 250 różnych kanałów płatności oraz usługi typu e-Wallet, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych. Firma działa w 16 krajach na 4 kontynentach. Jest obecna na najszybciej rozwijających się rynkach Azji, Europy Środkowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Dzięki temu może się poszczycić znakomitym zespołem ekspertów, którzy tworzą najlepsze rozwiązania, odpowiadające lokalnym potrzebom sprzedających i kupujących on-line.

.

santanderconsumer.pl

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 r., jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w roku 2006 r. Firma oferuje m.in. zakupy na raty oraz kredyty gotówkowe.

.

kapitanborchardt.pl

Firma organizująca rejsy i regaty, czartery żaglowców, ekspedycje nurkowe. Prowadzi również działania edukacyjne z zakresu żeglugi morskiej i bezpieczeństwa na wodzie. Swoje działania kieruje do grup formalnych jak i nieformalnych. Organizuje przedsięwzięcia o charakterze biznesowym, sportowym, turystycznym czy prywatnym, organizację wyjątkowych wydarzeń czy turystycznych rejsów.